Įvyko ataskaitinis valdybos posėdis

2026 m. kovo 28 d. įvykusiame valdybos posėdyje dalyvavo 4 valdybos nariai (vienas balsavo/išsakė nuomonę raštu), revizijos komisija, bendrijos buhalterė,  svarstyta valdybos narių, bendrijos veiklos ataskaita už 2025 m., revizijos komisijos pirmininkė pristatė išvadas apie bendrijos ūkinę finansinę veiklą 2025 m. Posėdyje nutarta patikslinti 2026 m. sąmatą, atsižvelgus į 2025 m. veiklos rezultatus, gautą iš Klaipėdos rajono savivaldybės paramą, apmokėtas skolas, gautas lėšas už vykdytas statybas bei pažymų išdavimą. Svarstyti 2027 m. mokesčių ir preliminarios sąmatos projektai. Valdybos posėdžio nutarimu, nustatyta eilinio bendrijos narių susirinkimo data bei vieta, patvirtinta darbotvarkė. Turime vieną kandidatą į valdybos narius. Netrukus visa skelbsime. Sekite naujienas.

Įvyko ataskaitinis valdybos posėdis
Į viršų