Bendrijos valdyba jau gauna ne vieną nusiskundimą dėl nepjaunamos žolės gretimuose sklypuose, šliužų ir erkių didėjančios invazijos, todėl 2025-06-04 valdybos posėdžio nutarimu, birželio pabaigoje planuojama atlikti patikrinimą dėl apleistų sklypų bei vykdomų statybų (mokamas vienkartinis mokestis).
Atliktas patikrinimas dėl vykdomų statybų
2022 m. liepos 30 d. įvykusiame valdybos posėdyje aptarti vykdomų statybų rezultatai, paaiškėjo, kad dalis sklypų savininkų nėra sumokėję mokesčio infrastruktūros gerinimui. Nutarta nesumokėjusiems statybų pradžios/renovacijos mokesčio infrastruktūros gerinimui, priminti apie visuotinio narių susirinkimo priimtą nutarimą, paraginti sumokėti iki gruodžio 31 d. Posėdžio metu priimtas naujas narys, įgijęs nuosavybę bendrijos teritorijoje pagal dovanojimo sutartį, svarstyti […]
